Na czym to polega

Aroma Group oferuje kilka możliwości zarabiania: sprzedaż produktów poprzez parterski sklep internetowy, są to produkty codziennego użytku,  a więc zamówienia naszych klientów będą przez nich ponawiane, natomiast asortyment sklepu jest regularnie powiększany, możemy również nasze produkty sprzedawać bezpośrednio naszym klientom, znajomym, wszystko to z bardzo atrakcyjną marżą 43%.

 Na przełomie lutego i stycznia sklepy nasze otrzymają obcojęzyczne wersje, dzięki temu  będziemy mieli możliwość zaistnieć na rynku globalnym i swój biznes prowadzić także poza granicami Polski, nie ruszając się z domu. 

W tym samym czasie możemy się spodziewać nowych produktów w postaci serii kosmetyków do pielęgnacji włosów, żeli pod prysznic.

Mając takie fantastyczne narzędzia do pracy mamy także możliwość zbudowania sieci takich sklepów w całej Polsce a już niebawem w UE 

To wszystko praktycznie bez inwestycji, bo chcąc wykupić franczyzę wielu firm trzeba zainwestować ogromny kapitał bez gwarancji sukcesu, w naszym przypadku jest to tylko 20, 50, lub 100 PLN, a w zamian otrzymujemy: spersonalizowany, zatowarowany sklep internetowy z biurem on-line, gdzie możemy śledzić rozwój naszego e-biznesu, szkolenia on-line, (eleganckie, skórzane etui z próbkami w wersji 50 lub 100 PLN), katalog produktów, ulotki, materiały do promocji sklepu, bannery itp. Niebagatelną sprawą jest również pomoc, zarówno moja, jak i ze strony firmy.

Nie musimy robić ze swego domu magaznu, magazynowaniem i wysyłką zajmuje się firma.