Aroma Group

 

„Dzisiaj bogactwem jest informacja. Ktoś, kto posiada najbardziej aktualną informację, posiada majątek”Idąc dalej za słowami Roberta T. Kiyosaki powiem tak: najgorszą dzisiaj rzeczą jest niewiedza i ignorancja.

Generalnie mam wiele takich propozycji i pewnie jak Ty puszczam je bez echa.Z początku nie byłam zainteresowana tą firmą,

 

Ale zobaczyłam ile osób znających się na rzeczy,

ile profesjonalnych rozwiązań oraz ile zainwestowanych pieniędzy wprowadza ten nowy rewelacyjny biznes.Dziś jestem pewna, że z firmą aroma GROUP każdy, nawet niedoświadczona bizneswoman zarobi pieniądze.Dzisiaj również Ciebie pragnę zainteresować budowaniem biznesu z aroma GROUP z kilku powodów:1. Aroma GROUP jest na rynku od wrzesnia 2010r. (czyli nie długo, a największe struktury buduje się na początku)

2. Jest polska i tworzona prze kilka osób, które już wiele osiągnęły w branży marketingu

3. Aroma GROUP jest Sp. z.oo – czyli dystrybutorzy mają potężną gwarancję, że firma zaraz nie zniknie z rynku

4. Masz szansę, być pierwszym i współtworzyć tą firmę

5. Produkty, z którymi firma rusza to olejki eteryczne, naturalne olejki zapachowe, sole do kąpieli, perfumy, sole do stóp, kominki do aromaterapii, kadzidła- a więc produkty potrzebne w każdym domu i należące do grupy produktów szybko zbywalnych, czyli takich na które jest zawsze zapotrzebowanie.

6. Bardzo przemyślany, jasny i precyzyjny plan marketingowy

7. Aroma GROUP skorzystała z profesjonalnej agencji reklamowej, która przygotowała wszystko potrzebne do startu i szybkiego efektu (Nie wiem czy wiesz, ale w Polsce do tej pory z takich usług skorzystało zaledwie kilka z pośród setek firm); skorzystała z profesjonalnego hstingu i dostawcy rozwiązań informatycznych, skorzystała z profesjonalnego PR.

8. Przystępne ceny starterów (startery w trzech wersjach do wyboru w zależności od ceny i zawartości, ceny: 20 zł, 50zł i 100zł)

9. Kilka różnych sposobów rozliczenia: umowa zlecenie, umowa agencyjna, karta przepłacona, czy udziały w spółce

10. Każdy dystrybutor otrzymuje:

• TECZKA DUSTRYBUTORA:

- Próbki Perfum (próbki z końcówką rozpylającą)

- Katalogi

- Notes

- Długopis• PARTNERSKI SKLEP INTERNETOWY:

- Możliwość edycji panelu

- Statystyki

- Płatności on-line

- Wielojęzyczny• BIURO ON-LINE:

- Statystyki obrotu dystrybutora i struktury

- Generowanie raportów osobistych i struktury

- Prognozowanie przyszłych wyników metodą regresji liniowej

- Materiały informacyjne i marketingowe do pobrania (linki, banery, filmiki reklamowe, gotowe teksty… w sumie ponad 200 różnych narzędzi wspierających pracę)

- Materiały do własnej mini kampanii marketingowejMarketing sieciowy aroma GROUP powstał z połączenia tradycyjnej formy MLM (face to face) z forma programu partnerskiego z całym zapleczem informatycznym stosowanym w sklepach i serwisach internetowych. Dzięki temu zabiegowi aroma GROUP wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom dając szeroki wachlarz narzędzi promocyjnych, dostępnych w pakiecie startowym.Dystrybutorzy sami będą decydować czy wolą pracować w tradycyjny sposób (bezpośrednie spotkania a do dyspozycji: teczka firmowa z próbkami, katalogi drukowane, broszurki, wizytówki szkolenia stacjonarne, zbiorowe prezentacje) czy nie wychodząc w ogóle z domu pracując jedynie przed komputerem (biuro on-line, własny sklep partnerski, katalogi on-line, wizytówki on-line, przykładowe treści na maila, banery, linki partnerskie, konferencje on-line)

Mam nadzieję, że dostrzeżesz tak jak ja potężną szansę i zdecydujesz się ze mną tworzyć struktury tej firmy.